Susipažinkite su mūsų komanda.
Kas mes esame?
Mes esame komanda, kuri nepriklausomai nuo metų laiko lanko, prižiūri ir tvarko Jūsų išėjusiųjų artimųjų kapavietes visoje Lietuvoje. Taip pat, konsultuoja kapaviečių įrengimo, atnaujinimo klausimais bei padeda surasti velionio kapavietę.
Daugiau informacijos apie mūsų paslaugas
Išėję iš šio pasaulio tol gyvi, kol mes juos pamenam. Jei pamenate savo išėjusius artimuosius, bet aplinkybės neleidžia šiuo metu pasirūpinti jų kapavietės priežiūra – mes padėsime Jums.
Daugiau apie mus
Mūsų komanda
Kodėl turėtumėte rinktis mus?
Nes mums rūpi atmintis. Atmintis tų, kurių nėra gyvųjų tarpe, kaip mes įpratę juos matyti ir suvokti. Su šia intencija mūsų komandos atliekami darbai virsta tam tikra meditacija, malda. Mes tarsi tiltas, jungiantis Jūsų rūpestį su sprendimu. Pasirinkę mus, galite būtų tikri, kad Jūsų artimųjų kapavietės bus tinkamai aplankytos ir prižiūrėtos.
PAGRINDINIAI PRIVALUMAI
Dirbame visoje Lietuvos teritorijoje
Užsakymus deriname individualiai
Pateikiame vaizdinį darbo rezultatą
Taikome pinigų grąžinimo garantiją
Sukalbame maldą už Jūsų artimuosius
D.U.K
Kaip aš sužinosiu kada jūs sutvarkėte mano artimojo kapavietę?
Per 24 valandas nuo kapavietes sutvarkymo datos, “prieš” ir “po”
nuotraukos bus nusiunčiamos į Jūsų elektroninį paštą, kurį nurodėte
užsakydami paslaugą. Jeigu esate susikūrę paskyrą pamenu.lt puslapyje,
joje taip pat galėsite rasti atliktų darbų dokumentaciją.

Informacijos apie tikslią kapavietės vietą galite ieškoti mūsų kapinių
skaitmeninimo sistemoje:
https://cemety.lt/

Vertėtų nepamiršti, jog kapinės – ramybės, amžinybės vieta, kurioje nereikia nei didelės pompastikos, nei krūvos degančių žvakelių. Tinkamiausios gėlės – viržiai. Sodinkite augalus, kurie ištisus metus būtų gražūs, nereikėtų dažnai lankyti.

Artėjant šalčiui didžiausią sėkmę turi tie, kurie nusprendė šiuolaikiškai įrengti artimųjų poilsio vietą, papuošdami kapą granito plokštėmis arba skaldele Jei jūsų artimųjų poilsio vietoje auginate daugiamečius krūmus, tvarkymas užtruks šiek tiek ilgiau, nes patartina šiuos augalus apsaugoti dar prieš prasidedant šalčiams. Svarbu atsiminti tai, kitaip gali būti pažeisti krūmai. Jeigu kapas padengtas juodžemiu ir ten auginamos vienmečių gėlių sodinukai, tada vėlyvą rudenį arba žiemą būtina priežiūra – reikės tvarkyti nužydėjusius augalus ir surinkti nuo kapo nukritusius lapus ar šakeles.
Pamenu.lt komanda rekomenduoja rinktis vietoj dirbtinių gėlių kompozicijų – skulptūrėles. Tai neapkraus kapavietės, bus tvarkinga ir estetiška. Kapinėse vis daugiau galima pamatyti įvairių skulptūrėlių kaip angelai ar šventųjų skulptūrėlės pagamintų iš marmuro ar granito. Galime pabrėžti, kad toks pasirinkimas jums užtikris lengvą kapavietės priežiūrą su suteiks ilgaamžiškumą.
ATSILIEPIMAI
Prieš
Po
Prieš
Po
Prieš
Po
Prieš
Po
Prieš
Po
Prieš
Po
Prieš
Po
Prieš
Po