I. PRIVATUMO POLITIKA

Šioje privatumo politikoje aprašome, kokią informaciją renkame ir kaip ją naudojame. Taip pat informuojame, kad šioje elektroninėje svetainėje pateiktą informaciją draudžiama kopijuoti ar kaip nors kitaip pernaudoti savo tikslams.
RENKAMA INFORMACIJA

Siekdami užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą ir lengvą naršymą mūsų svetainėje, mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
1. Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių).
2. Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums, norėdami prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el. paštu ir / arba naujienlaiškius.
3. Informaciją, kurią paliekate vykdydami pirkimą.
4. Informaciją, kurią paliekate kontaktų ir / arba kapavietės paieškos formoje.
5. Jūsų naršymo mūsų svetainėje keliai.
6. Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS
Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
1. Sklandžiam pirkimo / grąžinimo procesui užtikrinti.
2. Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams.
3. Turint Jūsų sutikimą, siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas).
4. Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti.
5. Interneto svetainei administruoti.
Be aiškaus Jūsų sutikimo mes neteiksime asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

SLAPUKAI
Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę.

Mes naudojame Google Analytics ir Hotjar, siekdami gerinti informacijos išdėstymą ir naudingumą, priklausomai nuo svetainės naudotojų. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose.
Hotjar renka informaciją apie jūsų naršymo svetainėje kelius, paspaudimus, konversijas, įrašo jūsų veiksmų trajektorijas. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine tam, kad galėtume pagerinti informacijos pasiekiamumą. Šią informaciją laikys Google ir Hotjar . Google privatumo politika
Hotjar privatumo politika . Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimo paslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes galime skelbti Google Adsense interesais paremtas reklamas. Jas, kad atspindėtų Jūsų interesus, parenka Google . Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internete naudodama slapukus.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ INTERNETO SVETAINĖS
Šioje interneto svetainėje gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

PRIVATUMO POLITIKOS PAKEITIMAI
Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog Jums tinka pasikeitimai.

II. PASLAUGŲ TEIKIMO TAISYKLĖS

PASLAUGOS ĮSIGIJIMAS
1. Mūsų internetinėje svetainėje Paslaugą galite užsakyti arba įsigyti.
2. Pirkėjas atsiskaito už paslaugas arba / ir prekes bankiniu pavedimu (Paysera)
3. Susisiekimo laikas po paslaugos užsakymo / įsigijimo: 24 val.
4. Susisiekimo po paslaugos įsigijimo būdas: el. paštas arba skambutis telefonu, arba kitų Jūsų nurodytu kontaktiniu būdu.

PASLAUGOS VYKDYMAS
Tikslus laikas sutariamas po paslaugos įsigijimo susisiekus su Jumis.

PINIGŲ GRĄŽINIMO POLITIKA
Nepavykus atlikti paslaugos dėl mūsų pačių kaltės, trečiųjų šalių įtakos arba force major atveju, taikome pinigų grąžinimo politiką.

III. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
Jei naršote pamenu.lt svetainę, vadinasi, Jūs perskaitėte ir sutikote su Paslaugų teikimo taisyklėmis ir Privatumo politika. Kitu atveju Jūs neturite teisės naršyti pamenu.lt tinklalapio.